هم اکنون تنها با چند کلیک یک وب سایت رایگان داشته باشید

http://www.
تلاش مجدد
تاکنون 0 86 وبسایت در سرویس ثبت شده است
آرامش و امنیت
یکی از موارد بسیار مهم در مدیریت سرویس ، امنیت فایل و اطلاعات شخصی کاربران می باشد که باعث آرامش مدیر وبسایت می گردد ، سعی ما ارائه بهترین کیفیت در خصوص امنیت اطلاعات کاربران است .
پروفایل کاملا حرفه ای
شما با داشتن یک پروفایل حرفه ای میتوانید خودتان رو به کاربرانتان نشان دهید بدرخشید و مجذوب شوید ، از رزومه خود ، علاقه مندی های خود ، تحصیل و شغل و هر آنچه که درمورد خودتان است یادداشت کنید
دامنه اختصاصی
در پنل اختصاصی که به شما تعلق میگیرد ، به راحتی به صورت کاملا اتوماتیک می توانید برای خود یک دامنه اختصاصی انتخاب و خریداری نمایید ، این قابلیت برای کسانی که به صورت حرفه ای فعالیت دارند پیشنهاد می شود.
فضای ذخیره سازی رایگان
شما می توانید از طریق فضایی که به شما اختصاص داده شده اطلاعات خود از قبیل عکس ، فیلم ، موزیک و هر فایل دیگری را در پنل خود ذخیره سازی نموده و در وبسایت از آنها استفاده نمایید. این فضا به دلخواه شما قابل ارتقا می باشد.
قالب های واکنشگرا ( رسپانسیو )
تمامی بخش های سرویس از جمله قالب وبسایت شما ، پنل مدیریت و دیگر بخش ها واکنشگرا هستند و در تمامی دستگا ها از جمله کامپیوتر ، لبتاپ ، تبلت و گوشی به صورت استاندارد نمایش داده می شوند.
سر فصل آخرین مطالب وبسایت های سرویس را مشاهده نمایید بیشتر بیبینید

سرویس بک آپ گیری در ابتدای ماه آینده به سرویس اضافه میشود ۲۹ فروردین ۱۳۹۶

من روز اول این را پیغام دادم به همین حضراتی که صحنه‌گردان این قضایا هستند؛ آن ساعات اول من به آنها پیغام خصوصی دادم. من اگر یک وقتی توی نماز جمعه یک حرفی میزنم، این ابتدا به ساکن نیست؛ حرف خصوصی، پیغام خصوصی، نصیحتِ لازم انجام میگیرد، وقتی انسان ناچار میشود، یک حرفی را می‌آورد در علن بیان میکند. من پیغام دادم، گفتم این را شما دارید شروع میکنید، اما نمیتوانید تا آخر کنترل کنید؛ می‌آیند دیگران سوءاس بشتر بخوانید

بخش ارسال مطلب
بخش قالب
بخش مدیریت فایل
بخش تنظیمات