هم اکنون تنها با چند کلیک یک وب سایت رایگان داشته باشید

http://www.
تلاش مجدد
تاکنون 0 82 وبسایت در سرویس ثبت شده است
آرامش و امنیت
یکی از موارد بسیار مهم در مدیریت سرویس ، امنیت فایل و اطلاعات شخصی کاربران می باشد که باعث آرامش مدیر وبسایت می گردد ، سعی ما ارائه بهترین کیفیت در خصوص امنیت اطلاعات کاربران است .
پروفایل کاملا حرفه ای
شما با داشتن یک پروفایل حرفه ای میتوانید خودتان رو به کاربرانتان نشان دهید بدرخشید و مجذوب شوید ، از رزومه خود ، علاقه مندی های خود ، تحصیل و شغل و هر آنچه که درمورد خودتان است یادداشت کنید
دامنه اختصاصی
در پنل اختصاصی که به شما تعلق میگیرد ، به راحتی به صورت کاملا اتوماتیک می توانید برای خود یک دامنه اختصاصی انتخاب و خریداری نمایید ، این قابلیت برای کسانی که به صورت حرفه ای فعالیت دارند پیشنهاد می شود.
فضای ذخیره سازی رایگان
شما می توانید از طریق فضایی که به شما اختصاص داده شده اطلاعات خود از قبیل عکس ، فیلم ، موزیک و هر فایل دیگری را در پنل خود ذخیره سازی نموده و در وبسایت از آنها استفاده نمایید. این فضا به دلخواه شما قابل ارتقا می باشد.
قالب های واکنشگرا ( رسپانسیو )
تمامی بخش های سرویس از جمله قالب وبسایت شما ، پنل مدیریت و دیگر بخش ها واکنشگرا هستند و در تمامی دستگا ها از جمله کامپیوتر ، لبتاپ ، تبلت و گوشی به صورت استاندارد نمایش داده می شوند.

سریال اسپارتاکوس ۲۶ مهر ۱۳۹۵

اسپارتاکوس (انگلیسی: Spartacus) سریال آمریکایی تولید شده در نیوزیلند که پخش آن از ۲۲ ژانویه ۲۰۱۰ از شبکه استارز آغاز و در ۱۲ آوریل ۲۰۱۳ پایان یافت.اسپارتاکوس: خدایان میدان نبرد یا اسپارتاکوس: خدایان آرنا (به انگلیسی: Spartacus: Gods of the Arena) مینی‌سریال محصول شبکه استارز و مکمل مجموعه اسپارتاکوس: خون و شناست. این مجموعه از تاریخ ۲۱ ژانویه ۲۰۱۱ تا ۲۵ فوریه ۲۰۱۱ در ۶ قسمت ‍پخش می‌شود. این مجموعه بشتر بخوانید

بخش ارسال مطلب
بخش قالب
بخش مدیریت فایل
بخش تنظیمات